ŚLUBY – WESELA – EVENTY

ŚLUBY - WESELA

W dzisiejszych wykorzystanie dronów do filmowania ślubów i wesel staje się coraz bardziej popularne. 
Oferta naszej firmy skierowana jest do Par Młodych, które idą z duchem czasu i w nietuzinkowy sposób chcą uwiecznić najpiękniejszy dzień swojego życia. Ujęcia z lotu ptaka Pary Młodej obsypywanej ryżem, gości składających życzenia ślubne oraz korowodu aut z weselnymi ozdobami niewątpliwie wzbogaci pamiątkowy film ze ślubu i wesela. 

 

Nasza oferta zawiera opracowanie scenariusza nagrań zgodnie z wytycznymi klientów (wybór miejsca, ujęć, długości nagrania) oraz wykonanie nagrań i zdjęć. Materiał możemy przekazać bezpośrednio klientom lub kamerzyście weselnemu do łącznego montażu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz studiami fotograficznymi.

 

Przykładowa oferta „weselna”:
– ujęcia z lotu ptaka przed kościołem,
– odjazd Pary Młodej spod kościoła,
– przyjazd Pary Młodej pod salę weselną,
– pamiątkowe zdjęcie z wszystkimi gośćmi,
– plenerowa sesja ślubna.

 

EVENTY I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

 

Uwiecznienie imprez plenerowych, eventów i wydarzeń kulturalnych przy użyciu bezzałogowych statków powietrznych jest świetnym sposobem na stworzenie niepowtarzalnego, pamiątkowego filmu. Ujęcia z lotu ptaka pozwalają na objęcie wszystkich gości i obiektów z zupełnie nowej perspektywy, a transmisja „na żywo” może stanowić dodatkową atrakcję dla uczestników.
 
Nasza oferta obejmuje stworzenie filmu składającego się zarówno z ujęć lotniczych, jak i naziemnych, podkładu muzycznego oraz napisów. Każdy projekt poprzedzony jest opracowaniem scenariusza zgodnie z sugestiami klienta.
Gotowy materiał przekazujemy w wybranej formie (płyta DVD, pendrive, transfer online).

 

Planowanie

Realizacja

Edycja