Filmowanie z ziemi i powietrza

Jesteśmy firmą oferującą usługi fotografii i filmowania z kamer naziemnych oraz z użyciem bezzałogowych statków powietrznych. Wykorzystywany sprzęt pozwala  na wykonanie ujęć dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców chcących w oryginalny sposób pokazać swoją działalność.
 

FILMOWANIE I FOTOGRAFIA Z DRONA

Oferujemy usługi filmowanie i fotografii z użyciem bezzałogowych statków powietrznych. Ujęcia uzyskane za pomocą dronów pozwalają na nowo pokazać otaczający nas świat z innej perspektywy. Ujęcia z dronów są atrakcyjne dla oka i stanowią doskonałe uzupełnienie fotografii naziemnej. Nasi operatorzy posiadają licencję UAVO wydawaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz polisę OC. Wszystkie loty odbywają się zgodnie z przepisami prawa lotniczego, ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo wykonywanych operacji lotniczych. Bezwzględnie przestrzegany przepisów nakładanych na nas przez służby zapewniające żeglugę powietrzną na terenie kraju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby zapewnić najwyższy poziom usług dostosowany do potrzeb naszych klientów.

FILMOWANIE Z ZIEMI

Wykonujemy standardowe ujęcia naziemne, co pozwala nam wykonywać kompleksowo całość realizacji. Pracujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu uznanych światowych marek. Wykorzystanie stabilizatora obrazu DJI RONIN MX w połączenia z PANASONIC LUMIX GH5S pozwana na uzyskanie niezwykle płynnych, kinowych ujęć na najwyższym poziomie.

CABLE CAM SYSTEM

Jazda kamerowa na linie to doskonałe narzędzie filmowe, które dzięki swojej konstrukcji pozwana na zamontowanie urządzenia w ciasnych i niedostępnych dla dronów miejscach. Przy wykorzystaniu systemu CABLE CAM możemy uzyskać niezwykle ciekawe ujęcia do reklam i produkcji filmowych na najwyższym poziomie. To doskonałe narzędzie które możemy wykorzystać do transmisji obrazu na duży ekran, co stanowi doskonałe uzupełnienie statycznych kamer. CABLE CAM doskonale sprawdza się na eventach, wydarzeniach sportowych czy koncertach. Wykorzystanie dynamicznych i szybkich ujęć znajdzie też zastosowanie przy produkcji reklam i teledysków. Do wózka kamerowego który rozwieszony jest na specjalnej linie, której długość może wynosić 200m podłączamy stabilizator Dji ronin wraz z kamerą GH5S. Obraz z kamery przekazywany jest na żywo np. na telebim lub monitor reżyserski.