CABLECAM_1
CABLE CAM SYSTEM  to urządzenie poruszające się po rozwieszonej między dwoma punktami linie. Wyposażone jest w trzyosiowy stabilizator DJI RONIN MX, na którym można umieścić aparat lub kamerę.

 

CABLE CAM SYSTEM przystosowany jest do obsługi stabilizatorów FREEFLY MOVI i DJI RONIN. Urządzenie porusza się po dwóch linach – głównej oraz asekuracyjnej. Dzięki zastosowaniu dwóch lin o wysokiej wytrzymałości, system jest w pełni bezpieczny dla osób postronnych. W przypadku zerwania się jednej z lin, druga ma za zadanie przejąć funkcję liny głównej i nie dopuścić do upadku urządzenia z wysokości. Zainstalowany w platformie silnik zapewnia płynne poruszanie się urządzenia z prędkością nawet do 50km/h.

 

CABLE CAM SYSTEM może mieć zastosowanie tam, gdzie wykorzystanie dronów jest utrudnione lub niemożliwe. Dzięki swojej cichej pracy doskonale nadaje się do transmisji ujęć z eventów lub wydarzeń sportowych.

 

Pełny system gotowy do pracy składa się z wózka kamerowego, stabilizatora DJI RONIN, aparatu LUMIX GH5S oraz systemu transmisji obrazu LIGHTBRIDGE, który umożliwia podgląd obrazu oraz jego transmisję, np. na telebim.

Planowanie

Realizacja

Edycja